Načítá se...

HII 95310 FHT

HII 95310 FHTDoprava zdarma

Víte, že... ?

  • Víte že Spotřebiče PŘIVEZEME naší expresní dopravou k Vám domu
  • Víte že Nad 2.000,- máme dopravu zdarma po celé ČR
  • Víte že Nabízíme zboží pouze od oficiálních českých dovozců
18 890 Kč
Na splátky: 0 Kč + 24 x 945 Kč
Splátky iplatba
Cena bez DPH: 15 611 Kč
Dostupnost:Dostupnost na dotaz
Záruka:24 měsíců
EAN: 8690842079139
Koupit na splátky:Essox


Pokud se vám nehodí klasická doba doručení, nezoufejte. U nás si můžete nechat zboží dovézt večerním závozem.

Beko HII 95310 FHT

Netradiční 90 cm široká indukční varná deska Beko HII 95310 FHT s 5 varnými zónami včetně Flexi zóny pro možnost použití větších pekáčů. Deska Beko HII 95310 FHT se může pochlubit například přehledným dotykovým ovládáním, pomocí kterého můžete nastavit 9 úrovní výkonu a Booster pro extra vysoký výkon. Nechybí ani časovač nebo funkce AutoCook. Bezpečnost zajišťují kontrolky zbytkového tepla, ochrana proti přehřátí a dětská pojistka. Funkce bezpečnostního automatického vypnutí v případě dlouhodobé nečinnosti desku vypne. IndyFlex: Nezáleží na tom, zdali vaříte v jednom či dvou hrncích, nebo v jednom velkém pekáči: s novou IndyFlex zónou máte nyní spoustu možností. Jedním dotykem spojíte dvě indukční zóny v jednu velkou indukční plochu, na které můžete varné nádobí flexibilně rozestavět. Jelikož se nezahřívá sklokeramická deska, ale dno hrnce, můžete vařit kdekoli na celé ploše varné zóny. IndyFlex můžete používat jako běžnou indukční desku se oddělenými varnými zónami.

UPOZORNĚNÍ - instalace elektrických varných desek:
U většiny elektrických (indukčních či sklokeramických) varných desek na trhu není vhodné jednofázové připojení (220-240 V), doporučeno je spíše dvoufázové či třífázové připojení (400 V), zejména při kombinaci s vestavnou troubou. Při jednofázovém připojení je nutné mít dostačené jištění a nebo je nutné omezit výkon desky (existují desky s funkcí omezení výkonu, tzv. PowerManagement). Před zakoupením desky doporučujeme konzultaci s kvalifikovaným odborníkem, zda je vaše elektroinstalace vhodná pro připojení desky. Zároveň doporučujeme odbornou montáž desky v souladu s pokyny v návodu k použití.

Technické parametry:

Indukční varná deska
• Šíře: 90 cm
• Barva: černá
• 5 indukčních zón včetně 1 Flexi zóny
• Přední levá Ø 145 – 1500/ 2200 W
• Zadní levá Ø 210 – 2000/ 3700 W
• Přední pravá Ø 180 – 1800/ 3000 W
• Zadní pravá Ø 180 – 2000/ 3000 W
• Střední duální Ø 180/ 280 – 1800/ 3600 W
• senzorové ovládání, 9 úrovní+ booster
• 4 x Timer/ 4 x Booster
• Displej
• AutoCook - automatické vaření (3 úrovně: udržování tepla, pozvolné vaření, smažení)
• Dětský zámek
• Funkce Pauza (Stop and Go)
• Ochrana proti přetečení
• Ochrana proti přehřátí
• Automatické vypnutí
• Ukazatel zbytkového tepla
• Systém rozpoznání hrnců
• Rozměry: 90 x 51,6 x 5,5 cm
• Napětí/frekvence: 3N ~ 380-415 V 50 Hz
• Celková spotřeba energie: max. 10800 W
• Požadované jištění: 3 x 16 A
• Typ kabelu / průřez: min. HO5V2V2-F 5 x 1,5 mm2
• Doporučené připojení: 400 V (3N~)

Indukční technologie

Indukční technologie

Nejefektivnější způsob vaření

Energeticky nejšetrnější řešení ve spojení s úsporou času na základě vysoké rychlosti ohřevu. Povrch indukčních desek se při vaření nezahřívá, ohřívá se jen ta část nádobí, která je v kontaktu s varnou deskou. Potraviny se tak nepřipálí a čištění desky je opravdu hračka. (ilustrační obrázek)

IndyFlex®

IndyFlex®

Dvě varné zóny spojitelné do jedné

Varná deska Beko s technologií IndyFlex® se dokonale přizpůsobí vašim potřebám. Nezáleží na tom, zdali vaříte v jednom či dvou hrncích nebo v jednom velkém pekáči: s IndyFlex zvládnete obojí. Jedním dotykem totiž můžete spojit dvě indukční zóny v jednu velkou indukční plochu, na které můžete varné nádobí flexibilně rozestavět. Jelikož se nezahřívá povrch desky, ale dno nádoby, můžete vařit kdekoli na celé ploše varné zóny. IndyFlex můžete používat také jako běžnou indukční desku s oddělenými varnými zónami. S IndyFlex se nemusíte starat o velikost svých hrnců a navíc ušetříte čas a elektřinu. (ilustrační obrázek)

Přímé ovládání Direct Access

Přímé ovládání Direct Access

Pro okamžitou kontrolu nad vařením

Tato moderní varná deska Beko vám nabízí praktické ovládání Direct Access, díky kterému můžete ovládat každou varnou zónu samostatně. Není tak potřeba přepínat mezi jednotlivými zónami, čímž ušetříte čas a vaření bude pro vás větší zábavou. (ilustrační obrázek)

Booster

Booster

Pro extra zvýšení výkonu

Funkce Booster umožňuje téměř okamžité dosažení maximální teploty ohřevu varné plochy a její návrat na předvolenou úroveň. Booster umožňuje zkrácení doby vaření. (ilustrační obrázek)

Funkce Stop & Go™

Funkce Stop & Go™

Pohodlné přerušení vaření

Volají na vás děti, zvoní telefon, pošťák přivezl balíček? Bez problému, funkce Stop & Go™ vám umožňuje dočasně pozastavit proces vaření, zejména v nečekaných situacích. Jediným zmáčknutím tlačítka Pauza "zamrznou" všechna nastavení, abyste měli čas jít například bezpečně otevřít dveře. Všechny aktivní zóny jsou tedy dočasně vypnuté, dotykem stejného tlačítka obnovíte vaření přesně tam, kde jste ho přerušili. A můžete v klidu pokračovat ve vaření. Výhodou je, že všechna nastavení zůstanou tak, jak jste je nastavili na začátku.

Časovač

Časovač

Přesné nastavení doby vaření

Při přípravě jídla, na jehož dokončení je potřebný delší čas, můžete použít časovač. Po uplynutí nastavené doby vaření deska automaticky vypne zónu.

Bezpečnostní prvky

Bezpečnostní prvky

Desky Beko myslí na bezpečnost

Sklokeramické a indukční varné desky Beko jsou vybaveny řadou pokročilých bezpečnostních prvků. Symbol “H” na displeji vám napoví, že varná zóna není dostatečně chladná a není bezpečné se jí dotýkat. Dětský elektronický zámek desky blokuje ovládání varné desky. Ochrana desky při přetečení vařeného jídla vypne desku, jestliže je zasaženo její ovládání. Všechny varné desky mají ochranu proti poškození varné desky elektrickým proudem, ochranu proti přepětí a podpětí, stejně jako tepelnou pojistku. (ilustrační obrázek)

Rychlé a snadné čištění

Rychlé a snadné čištění

Méně námahy, více volného času

Vzhledem k tomu, že povrch indukční varné desky se nezahřívá, vylité potraviny se nepřipálí. Povrch desky je navíc hladký, takže desku je mnohem snazší udržet čistou. (ilustrační obrázek)

Jednoduchá instalace EasyFit

Jednoduchá instalace EasyFit

Během pár vteřin hotovo

Už nemusíte řešit vrtání a šroubování při instalaci vaší varné desky. Tuto EasyFit varnou desku Beko stačí jednoduše zacvaknout do připraveného výřezu v pracovní desce a nic dalšího není třeba řešit. Rychlé a jednoduché!

Dětský zámek

Dětský zámek

Ochrana před nenechavými prstíky

Díky funkci dětského bezpečnostního zámku můžete zablokovat ovládání desky pro případ, že by si s deskou hrála vaše ratolest. Tím se zabrání náhodným a nechtěným změnám v nastavení.

 

Toto zboží Vám po předchozí domluvě můžeme po Praze a okolí dovézt večerním rozvozem.

Související zboží: