Pračka L76285FL

                Internetový obchod www.euroelektro.cz Vám dnes představuje inteligentní automatickou pračku L76285FL od značky AEG. Tato pračka disponuje nejlepšími vlastnostmi, které jsou dostupné. Pro svou nízkou spotřebu energie je L76285FL zařazena do energeticky velmi úsporné třídy A+++( -10 %). To znamená, že spotřeba energie je ještě o 10 % nižší než u praček energetické třídy A+++. Rychlost odstřeďování je možné nastavit až do 1200 ot./min. Díky možnosti nastavení odložení startu, je možné přizpůsobit praní podle aktuálních časových možností.

                Pračka L76285FL je vybavena invertor motorem, který je nejlepší ze všech a vyniká velmi vysokou spolehlivostí a odolností. Ten pracuje s přímým elektronickým řízením otáček, čímž se snižuje opotřebení motoru, vibrací i hlučností.

Kapacita pračky L76285FL činí až 8 kg, proto již není žádný problém prát i větší množství oblečení, ložního prádla nebo dek. Tuto vlastnost tak jistě ocení i větší rodiny. Výbornou funkcí, kterou je pračka L76285F vybavena, je Opti Sence. Ta zajišťuje nejvyšší účinnost praní. Podle aktuální náplně bubnu je nastavena spotřeba vody, energie a času. Je tedy možné prát i menší množství prádla bez zbytečného plýtvání. Tento program kromě úspory energie nastaví podle náplně délku pracího cyklu tak, aby se prádlo nepralo déle, než je nutné. V kombinaci s velkým XXL bubnem má prádlo během praní dostatek místa a zabraňuje se tedy jeho pomačkání. Zásobník na prací prášek je doplněn ještě čtvrtou přihrádkou na odstraňovač skvrn. Pračka L76285FL při praní automaticky dávkuje odstraňovač v nejoptimálnější dobu, aby byla zajištěna jeho nejvyšší účinnost.

Kromě standardních programů pračka L76285FL nabízí i programy parní, které jsou navrženy tak, aby sloužily pouze k osvěžení prádla, ne ke kompletnímu praní. Navíc pára vyhlazuje pomačkání a výbornou vlastností tohoto programu je i odstranění pachů.

Další informace a technické údaje naleznete na našich internetových stránkách www.euroelektro.cz .

 

ProTex: šetrný způsob praní

Bez ohledu na velikost náplně nebo choulostivost oblečení vypere a usuší pračka se sušičkou ProTex každý kus tím nejšetrnějším způsobem. Její inteligentní systém OptiSense seřizuje program podle hmotnosti náplně, aby se vaše oblečení nikdy nepralo příliš dlouho, zatímco obrovský buben XXL poskytuje vašemu prádlu dostatek místa a zabraňuje zmačkání.

 

 

 

 

 

 

 

 Výkon A+++ –10 %

Výkon A+++ –10 %: o 10 % energeticky úspornější než nejvyšší třída na trhu, třída A+++*. *v porovnání s maximální energetickou účinností spotřebičů třídy A+++ (EEI 46) počítáno v souladu se směrnicí EU 1061/2010

 

 

 

 

 

 

 

 

OptiSense: vždy minimální spotřeba

Toto je inteligentní pračka. Systém OptiSense přizpůsobuje spotřebu energie, vody a času tohoto spotřebiče, aby odpovídala velikosti náplně, a zajišťuje tak nejvyšší účinnost v každé situaci – ať perete celou náplň nebo jen pár kusů prádla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spolehlivě skvělý výkon – invertor motor

Invertor motor této pračky je ten nejspolehlivější a nejodolnější ze všech. Je založen na bezkartáčové technologii přímého elektronického řízení otáček, která snižuje vibrace a opotřebení a poskytuje maximální výkon při minimálním hluku.

 

 

 

 

 

 

 

Osvěžte i to nejchoulostivější oblečení

Tyto speciální parní programy byly navrženy pro chvíle, kdy potřebujete určitý kus oblečení pouze osvěžit a nikoliv kompletně vyprat. Pára pomáhá vyhladit zmačkání a bezpečně odstranit pachy i u kusů oblečení určených pouze k chemickému čištění.

 

 

 

 

 

 

 

 

Maximalizujte účinnost vašeho odstraňovače skvrn

Díky speciální čtvrté komoře v zásuvce pro prací prostředek vám tato pračka pomáhá zvýšit účinnost přípravku na odstraňování skvrn. Spotřebič automaticky uvolní odstraňovač skvrn v ten správný moment, aby tak zajistil maximální využití jeho účinku.